WPHD 2015

WPHD 2015

На відзначення Дня ЛГ з’їхались пацієнти зі Львова, Львівської областіт а Києва. Серед них: Вікторія Бурбура, Христина Макарчук, Олена Покотило, Ірина Сидорчук, Аліна Дідусенко, Вікторія Фолис, Світлана Маланчак, Артем Матковський, Юлія Кавій. Усі вони приїхали разом із своїми сімями, щоб взяти участь у ходотоні «…коли повітря залишається осторонь». Це ті люди, які за станом здоров’я змогли приїхати на спортивну подію. Із посмішками на обличчі відбувалось їхнє знайомство між собою, так як, до цього вони ще не бачили один одного особисто, а лише спілкувалися у соціальних мережах. У всій цій жвавій атмосфері відбувалася підготовка до спортивного заходу, усі одягали футболки із символікою Всесвітнього Дня Легеневої Гіпертензії.

О 12.00 офіційно розпочався спортивний захід «Ходотон «…коли повітря залишається осторонь»». Учасники пройшлися пішою ходою від пам’ятника Т.Шевченку до Оперного театру і назад в підтримку людей – хворих на Легеневу Гіпертензію. Усе це відбувалося під аплодисменти перехожих львів’ян та гостей міста. Повернувшись до пам’ятника Т.Шевченку, усі учасники ходи, на заклик ведучого, затамували подих на декілька секунд, щоб відчути себе на місці людини хворої на легеневу гіпертензію. Також, учасники випустили у небо кульки синього кольору ,як символ того, що хворобу можна відпустити. Ми розуміємо, що це завдання не з легких… Тому закликаємо усіх до спільних дій.

На цьому наша зустріч із пацієнтами та членами їх сімей не закінчилася, а продовжилася у затишному кафе здорової їжі «Смаколик». Тут, представник ЛМБФ «Сестри Даліли» – Галина Дубрівська провела презентацію про діяльність ЛМБФ «Сестри Даліли» протягом року, а також, кожен із пацієнтів ЛГ мав можливість написати про свій «Подих успіху». Для Вікторії Бурбури у цей день сталася приємна несподіванка, вона отримала такий бажаний та життєвонеобхідний портативний небулайзер. Також, усі пацієнти, які були присутні на заході отримали ліки. Після обіду наші «ходотонці» відвідали Церкву Св.Анни. Вони мали нагоду поспілкуватися із сестрою Далілою, яка запалила промінчик надії та віри у серцях, які так цього потребують. Підсумком став вечір у готелі «Вольтер», під час якого пацієнти обмінювалися досвідом життя з ЛГ. Усе це відбувалося під супровід живої музики.

Дякуємо за підтримку у проведенні такого чудового дня та організації заходів Дня ЛГ 2015: Європейській Асоціації Легеневої Гіпертензії, Львівському регіональному центру з фізичної культури та спорту інвалідів «Інваспорт», в.о. директора ЛМЦСССДМ – Оксані Рубай, Об’єднанню «Самопоміч», Львівській міській раді, ДЮСШ «Галичина, Дитячому розважальному комплексу «Дитяча планета», ТзОВ «Маркет Універсал Лтд», ПАТ «Укртелеком», адміністрації готелю «Волтер», компанії «T.B.Fruit Городок».