Волонтерство

Волонтерство, або волонтерська діяльність – добровільна суспільно корисна діяльність. Може здійснюватись і окремими людьми, і організаціями.

Закон України «Про волонтерську діяльність» визначає її як добровільну неприбуткову соціально спрямовану діяльність, що здійснюється волонтерами шляхом надання волонтерської допомоги (безоплатних робіт та послуг). Згідно з цим законом, волонтерська діяльність є формою благодійної діяльності і ґрунтується на принципах законності, гуманності, рівності, добровільності, безоплатності та неприбутковості. Вона не включає діяльність, що здійснюється на основі сімейних, дружніх чи сусідських відносин.

Волонтерство є однією з форм благодійності і однією з підвалин громадянського суспільства. За деякими оцінками, кожного року у світі у волонтерській діяльності беруть участь понад 100 млн осіб. З 1985 року щорічно 5 грудня відзначається Міжнародний день волонтера.

Волонтери — це звичайні люди, які вкладають свій час, талант чи ресурси у втілення соціально корисних проєктів. Робити добрі справи може кожен з нас.

БФ «Сестри Даліли» та PHURDA реалізовують багато важливих та цікавих проєктів. Та імплементувати все було б неможливо без допомоги волонтерів. Наші волонтери щоденно виконують важливу роботу, кожен має свою певну місію. Вони присутні на всіх наших заходах та допомагають в їх організації, ведуть сторінки в соцмережах, комунікують з нашими партнерами та багато іншого. Важливо розуміти, що волонтерство не має вікових обмежень. А здобутий досвід і отримані навички є безцінними. Волонтерство є настільки різноманітним та всеохопним, що допоможе зрозуміти в якому напрямку будувати свою подальшу кар’єру, знайти розраду чи просто зайняти вільний час.

Ми щиро дякують кожному волонтеру за приділений час та зусилля в підтримку та покращення якості життя пацієнтів з легеневою гіпертензією.

Якщо Ви бажаєте долучитись і стати волонтером нашої спільноти, Ви можете зв’язатись з нами в месенджері Асоціація легеневої гіпертензії, написати нам на fond.poryatunok@gmail.com або зателефонувати +38097 151 09 01

Чекаємо зустрічі!!!