На каву

Проект «На каву» – це благодійний аукціон побачень, спрямований на допомогу сироті Аліні Дідусенко, яка потребувала трансплантації серця-легені. Кошти були потрібні на харчування, проживання Аліни у Індії на час до та після трансплантації.

На каву із благодійниками ходили: Катерина Кіт-Садова (перша леді Львова), Віктор Винник (соліст гурту «Мері»), Наталія Карпа (співачка), Ігор Худоб’як (футболіст ФК «Карпати»), Андріян Гутник (депутат Львівської міської ради), Лесик (DZIDZ OFF), Остап Дроздов (журналіст, ведучий програми «Прямим текстом»).

На каву

Щоб взяти участь у Проекті будь-хто міг обирати зірку, з якою хотів піти на каву, та мав зробив ставку не менше 200 грн.
Заявки на участь потрібно подавати онлайн за відповідним посиланням.
Той, хто запропонував найбільшу суму благодійного внеску, був обраний для зустрічі з відомою людиною. Щасливчик робив благодійний внесок і і підтверджував його квитанцією або документом, що засвідчує особу.
Зустрічі відбувалися у ресторані «Дель Песто» («Del Pesto»), що за адресою: м.Львів, вул.Костюшка, 6.
Благодійні внески були спрямовані для Аліни Дідусенко, 11.06.2000 р.н., дитини-сироти, яка потребує трансплантації органу серце-легені у Індії, клініка «Global Hospital & Health City». Кошти потрібні на перебування та харчування у Індії, на час до та після трансплантації.
31.05.2017 р. Аліні Дідусенко було проведено трансплантацію серця-легені.

Результати Проекту «На каву»:

  1. Для Аліни Дідусенко зібрано кошти – 7100 грн.
  2. Привернуто увагу до проблематики легеневої гіпертензії.