Проєкти

Butterfly in Blue

Легенева гіпертензія потребує особливої уваги, тому ми створили особливий проєкт про пацієнтів і для пацієнтів.
Корок життя

Корок життя

Кампанія «Корок життя» є безстроковою та спрямована на надання людям із легеневою гіпертензією (ЛГ) України ліків, медичного обладнання, благодійної допомоги за наявності у них потреби у цьому.
O2Kids

O2Kids

ЛМБФ «Сестри Даліли» реалізовує проєкт «О2 Kids», метою якого є поширення інформації про рідкісне захворювання – легеневу гіпертензію у дітей та залучення пожертв благодійників, щоб придбати електросамокати для дітей із легеневою гіпертензією в Україні.
Свято Миколая

Свято Миколая

Щороку до Дня Святого Миколая БФ «Сестри Даліли» втілює мірії дітей із ЛГ, дітей пацієнтів ЛГ, дітей, батьких яких померли від ЛГ.
На каву

На каву

Проект «На каву» – це благодійний аукціон побачень, спрямований на допомогу сироті Аліні Дідусенко, яка потребувала трансплантації серця-легені. Кошти були потрібні на харчування, проживання Аліни у Індії на час до та після трансплантації.
Крамничка добрих речей

Крамничка добрих речей

Проєкт «Благодійна крамничка_ДоброДій» – це інтернет-магазин, де кожен може купити запропонований товар: картини, ювелірні вироби, сувеніри тощо за благодійний внесок. Всі товари надані благодійниками, а виручені кошти спрямовуються на рахунок БФ «Сестри Даліли» для допомоги пацієнтам із ЛГ.
Програма реабілітації

Програма реабілітації

Пацієнти з легеневою гіпертензією потребують специфічного соціально-психологічного та юридичного супроводу. Хворі на легеневу гіпертензію перебувають у вкрай пригніченому стані, адже легенева гіпертензія невиліковна.