Mariposa n. 17

Mariposa n. 17

Протягом 2016 року БФ «Сестри Даліли» та ГО «Асоціація рідкісного захворюванняь України-легенева гіпертензія» (PHURDA) організували низку заходів. Найбільш примітними є наступні:

  • Проект #ПодихУспіху в рамках всеукраїнської конференції до 50-річчя Львівської кардіохірургії. Провідні спеціалісти української та польської медицини розповіли про хронічну тромбоемболічну легеневу гіпертензію (ХТЕЛГ), медикаментозне лікування ХТЕЛГ як паліативний засіб, оперативне втручання, видалення тромбів.
  • Триває проект «Рання діагностика легеневої гіпертензії у Львівській області», метою якого є подолання інформаційного бар’єру про ЛГ у Львівській області, симптоми ЛГ, важливість ранньої діагностики та лікування.
  • Ми провели соціальну фотосесію пацієнтів з ЛГ разом із відомими людьми.
  • Ми також проводили деякі заходи зі збору коштів: «На каву або Врятуй життя сироти разом із відомою людиною», конкурс Mini Miss & Mister Lemberg 2016, Кампанія «Корок життя», залучаючи ЗМІ, телебачення, радіо, виготовлення аудіо та відео матеріалів.

БФ «Сестри Даліли» отримала нагороду Національного рейтингу благодійників у номінації: «Динаміка витрат на благодійність у 2014/2015 роках».