Просвітницькі кампанії

Подолання інформаційних бар’єрів щодо ЛГ є ключовим у боротьбі з цією рідкісною недугою. Це сприяє кращому розумінню проблематики ЛГ серед суспільства, та полегшенню ранньої діагностики, зокрема.

Міжнародний день ЛГ

ЩО ТАКЕ ВСЕСВІТНІЙ ДЕНЬ ЛГ? Щороку 5 травня організації та групи з легеневої гіпертензії в усьому світі беруть участь у заходах, присвячених Всесвітньому дню легеневої гіпертензії, щоб підвищити обізнаність про це захворювання, яке часто неправильно діагностується, і відзначити життя людей, які живуть з ЛГ.
Місяць поінформованості про ЛГ

Місяць поінформованості про ЛГ

Місяць поінформованості про легеневу гіпертензію, що відзначається щорічно протягом листопада, є міжнародною подією, спрямованою на підвищення обізнаності про легеневу гіпертензію (ЛГ).

День рідкісних захворювань

День рідкісних захворювань був заснований у 2008 році Європейською організацією з рідкісних захворювань (EURORDIS) для підвищення обізнаності про рідкісні захворювання та покращення доступу до лікування для пацієнтів із рідкісними захворюваннями та їхніх родин.

День донора

Всесвітній день донорства органів відзначається щороку 13 серпня. Цей день відзначається з метою підвищення обізнаності про важливість донорства органів і мотивації людей до донорства органів після смерті.