Про нас

Наша історія

Наша історія

Благодійний Фонд “Сестри Даліли” заснований 31 березня 2014-го у Львові для допомоги і захисту інтересів дітей та дорослих із рідкісним захворюванням – легеневою гіпертензією.

Наша команда

PHA Europe’s Board Members are multinational and multilingual and have long standing competence and experience in a number of different areas including managerial, political, legal, scientific and IT. Learn more about the Board members by either clicking on their picture or name below!

Членство

БФ «Сестри Даліли» та Асоціація легеневої гіпертензії PHURDA є членами багатьох українських та міжнародних організацій. Бути частинкою великої пацієнтської спільноти – поважно і відповідально водночас.

Наші нагороди

За роки роботи на ниві допомоги пацієнтам з легеневою гіпертензією ми отримали широке визнання та безліч нагород. Ми дякуємо кожному, хто йшов і продовжує йти поруч з нами.

Наші партнери

Всі, хто має можливість і бажання допомогти, просимо звертатися до нас. Кожна ваша пожертва, кожна ваша допомога чи будь яка інша підтримка може врятувати ще одного пацієнта.

Установчі документи

Ми завжди ведемо свою діяльність зважено та прозоро. Найновіші статутні документи разом із офіційним підтвердженням реєстрації доступні нижче.